IFC, Španělsko

IFC, Španělsko

Společnost IFC provádí výzkumy, patenty, vyvíjí, vyrábí a distribuuje farmaceutické výrobky, kosmetické prostředky a výživné produkty do více než 80 zemí s nejvyššími kvalitativními standardy a maximální vědeckou přísností, aby reagovala na potřeby lékařů a pacientů v průběhu práce.
Woorhi Mechatronics, Korea

Woorhi Mechatronics, Korea

FRENCH LABORATOIRES, Francie

FRENCH LABORATOIRES, Francie

Přední evropský výrobce mezoterapeutických komplexů a monokomponentů (např. komplexů vitamínů, peptidů nebo kyseliny hyaluronové), které byly vyvinuty a připraveny francouzskými laboratořemi do atraktivního provedení pro dosažení maximálního efektu sloužícímu k omlazení, hydrataci, revitalizaci pleti, o podpoře růstu vlasů!
ENERPEEL, Itálie

ENERPEEL, Itálie

Enerpeel® je nová patentovaná technologie chemického peelingu, která "řídí" aktivitu kyselin aplikovaných do kůže. Chemické peelingy Enerpeel® vynikají lepším vstřebáváním účinných látek, a to s dvoj-až trojnásobně lepším průnikem do hlubších vrstev kůži oproti konvenčním peelingům aplikovaným pouze povrchově.
Biostase, Francie

Biostase, Francie

Objevte svět kosmetiky spojený s účinky drahých kamenů. Propojili jsme účinky drahých kamenů, snoubící se s efektem kosmetického ošetření s vybranými vůněmi, nejjemnějšími esencemi ingrediencí, jež tvoří dokonalé textury rozehrávající orchestr Vašich smyslů.
Forlle’d, Japonsko

Forlle’d, Japonsko

Neinvazivní omlazení kůže z Japonska. Přípravky krásy od Forlle’d jsou jediné pleťové přípravky, která aplikují nejnovější technologie a substance, které vyhrály Nobelovu cenu, aby přinesly nejúčinnější neinvazivní protistárnoucí účinky a zdržely jak chronologické, tak foto stárnutí kůže.
ACE MEDICAL, Korea

ACE MEDICAL, Korea

Dermální PDO a PLA mezonítě od výrobce ACE Medical představují IV. generaci mezonití, které se využívají v estetické medicíně po celém světě. Díky svému jedinečnému složení, nejpřísněji kontrolované kvalitě a poskytované záruce nedegradace (vždy od nás obdržíte "čerstvé" nitě, které nejsou z výroby déle než 3 měsíce), patří mezi špičku na trhu.
DERMACEUTIC, Francie

DERMACEUTIC, Francie

Světový lídr ve vývoji aktivních přípravků obsahujících složky jako je kyselina hyaluronová, stabilizovaný vitamín C a kyselina glykolová. Účinnost kosmeceutické péče a postupů při ošetření peelingem je potvrzena klinickým testováním přípravků za spolupráce předních specialistů z oboru dermatologie.