Kdo jsme

Naše společnost Medical Partners má na českém trhu tradici již řadu let. Mimo distribuce dermokosmetiky ISISPHARMA, kterou exkluzivně do ČR dovážíme již od roku 2004, se od roku 2013 věnujeme dovozu a distribuci přípravků pro profesionály z oboru korektivní dermatologie, plastické chirurgie a kosmetologie.

Hlavním cílem naší společnosti je být jedničkou v oboru korektivní dermatologie a estetiky, a to díky poskytování nejkvalitnějších služeb, servisu, sledování trendů v dermatologii a medicínských postupů - ošetření.

Širokým sortimentem nabízených produktů chceme dokázat, že péče o pleť a její zdravý vzhled je důležitá stejně jako ostatní lidské činnosti.
Jsme společností, která neprodává jen výrobky, ale pomůže Vám zavádět moderní trendy do Vaší každodenní dermatologické praxe.

Připravujeme pro Vás praktické workshopy a profesionální školení, která jsou vedena předními dermatology z ČR i ze zahraničí. Rovněž Vám nabízíme veškerou marketingovou podporu k nabízeným produktům.
0
let na trhu
0
schůzek s klienty za měsíc
0
značek
0
workshopů

Náš příběh

Ing. Michal Sajdl, MBAjednatel společnosti
michal@medicalpartners.cz
+420 777 276 750
Ing. Dana Sajdlováředitelka společnosti
dana@medicalpartners.cz
+420 603 360 327
MUDr. Helena SajdlováMedical Advisor
helena@medicalpartners.cz
RNDr. Přemysl Sajdl, DrSc.obchodní ředitel
premysl@medicalpartners.cz
Mark Revan RangotisInternational Relations Assistant
mark@medicalpartners.cz
+420 734 637 651
Dana KrálováRegion Praha a Střední Čechy
danak@medicalpartners.cz
+420 733 605 835
Lenka PetrákováRegion Západní Čechy
lenka@medicalpartners.cz
+420 733 728 176
Hana FromeliusováRegion Morava a Slezsko
hana@medicalpartners.cz
+420 733 790 779
Renata KyseláDermo-kosmetický salon
salon@medicalpartners.cz
+420 739 161 006

Co o nás říkají?